A.Š. apie tai, kas bendro tarp AZAGIO ir F1. Kaip viskas prasidėjo ir dar nesibaigė. Antra dalis

Antra dalis

Pradžią rasite čia

Ir vėl į F1:                                                            

Matyt, padėjo ir laikotarpis „Tesloje“, nes netrukus gavau pasiūlymą užimti Prototipų skyriaus vadovo pareigas. Tai didelis ir svarbus padalinys, generuojantis stabilias pajamas komandai. Bendradarbiaujame ir su greičiausių pasaulyje sportinių automobilių gamintojais, ir su Le Mano bolidų kūrėjais, dalyviais. Pagrindine veikla, žinoma, išlieka mūsų pačių tiesioginiai testai vėjo tunelyje („Sauber“  aerodinaminis tunelis yra vienas moderniausių) bei įvairių dalių ir modelių gamyba mūsų pačių bolidams.

Skaityti daugiau

A.Š. apie tai, kas bendro tarp AZAGIO ir F1. Kaip viskas prasidėjo ir dar nesibaigė. Pirma dalis

Pilnas pokalbis iš interviu žurnalams Top Gear Lietuva ir Sport-In

bei internetiniams portalams delfi.lt ir 98.lt

Pirma dalis

Andrius Šerkšnas

AZAGIS founder / director

viadrus

Lietuviai plačiai išsibarstę po pasaulį ir įvairiose pasaulio vietose užsiima įdomiais dalykais. Štai Andrius Šerkšnas gyvena Šveicarijoje ir jau septynerius metus dirba Formulės-1 komandoje. Skamba puikiai – pasirodo lietuvių yra netgi autosporto milžinėje – Formulėje-1.

„Šiame darbe būna fantastiškų momentų, tik kad ne fotografijos tuo metu galvoje.. Jau vien ko vertas naujų F1 variklių vaizdas raudonose „Ferrari“ dėžėse! Jei atvirauti apie darbo specifinius dalykus labai nereikės, žinoma, galime pasikalbėti apie tai, ką šiuo metu darau ir kaip iki to nusiritau“ – pokalbį pradeda Andrius, kuriam turime paruošę klausimų.

Skaityti daugiau