2014/02/23 admin

Sveiki visi AZAGIO bičiuliai ir Formulės-1 gerbėjai!

Šiame skyrelyje (blog‘as – gal kiek per skambus vardas šioms žinutėms) norėtume su Jumis pasidalinti pasaulinėmis naujienomis iš tų veiklos sričių, kurios mus labiausiai domina: inžinerijos ir dizaino naujovėmis automobilių pasaulyje ir ne tik; technikos laimėjimais, skirtais padėti žmonėms judėti sausumoje, ore ir vandenyje greičiau, saugiau ir patogiau.

Jau šią savaitę įdėsiu pasakojimą apie tai, kas apskritai bendro yra tarp mūsų kompanijos ir Formulės-1, kaip iš esmės viskas prasidėjo ir dar nesibaigė, ir dar daug kitų idomių, daugiausiai aukšto oktaninio skaičiaus kuru varomų temų ir pamąstymų.

ASR Blogas bus gal kiek neįprastas, nes į jį nebus rašoma labai daug ir dažnai – mes per daug gerbiame Jūsų laiką, kad vaikytumėmės peržiūrų bet kokia kaina.. o bet tačiau, radę dėmesio vertą technikos stebuklą ar technologiją – ypač jei tai galėtų būti pritaikoma ar sėkmingai vystoma toliau Lietuvoje – būtinai su Jumis pasidalinsime. Kažkas iš trijų milijonų tikrai ras kur ją pritaikyti.

Nepamiršiu ir naudingų patarimų susijusių su Formule-1 – galbūt kam nors jie padės praktiškai. O jei bent vienam iš jaunųjų autosporto entuziastų dar kils idėja ir profesiją pasirinkti, bei rimčiau kibti į darbus šiose srityse – laikysime, kad mūsų misija įgyvendinta, ir netgi mes sugebėjome nuveikti bent šį tą naudingo. Tad kviečiame domėtis, rašyti, diskutuoti, ir kas ten žino, kokie įdomūs atradimai mūsų visų dar laukia!

Pagarbiai Jūsų

 

 

Andrius iš AZAGIO

ASR